Lato w pełni – idealny moment, by wskoczyć na rower!
Słońce, wiatr we włosach i wolność, której nie da się porównać z niczym innym.

Niezależnie, czy to szybki wypad za miasto, czy całodniowa wyprawa w nieznane – lato smakuje najlepiej z siodełka roweru.

PTTK Oddział w Suwałkach im. Jerzego Klimko w tym sezonie rowerowym planuje organizację:
– 3 rajdów rowerowych w ramach dofinansowania ze środków Urzędu Miasta w Suwałkach,
– 1 odpłatny dwudniowy rajd rowerowy.

Wstępne terminy wycieczek:

  • 27.06
  • 11.07
  • 08-09.08 rajd dwudniowy, płatny
  • 22.08

#LatoNaRowerze #RowerowaPrzygoda #CzasNaWyprawę